Pierwsze miejsce w kategorii blog specjalistyczny – 31.08.13

Konkurs Blog Day 2013 organizowany pod patronatem Gazety Wyborczej

Opinie jurorów:

Lucyna Róg, Gazeta Wyborcza: – Chciałabym, żeby takich blogów powstawało więcej, jak najwięcej. „Kryzysowo.pl” jest tworzone z pomysłem i z pasją, profesjonalnie i w sposób niewymuszony. Jest jak encyklopedia wiedzy potrzebnej w codziennym życiu, ale dawkowanej nie encyklopedycznie, a żartem i ironią. To blog, który polecam każdemu i sama z przyjemnością odwiedzam.

Tomasz Kudła, Bartosz Idzikowski Studiumprzypadku.com: –  Na co dzień rzadko myślimy o swoim bezpieczeństwie oraz o tym jak należy się zachować w sytuacjach kryzysowych. Kryzysowo w bardzo przystępny i profesjonalny sposób porusza tematykę niszową i rzadko obecną w mass mediach. Od sytuacji, które mogą nas spotkać na lotnisku, przez komunikację miejską po e-bezpieczeństwo. Autor poza pisaniem bloga, skutecznie wychodzi również poza jego ramy i edukuje w zakresie tematów, o których pisze. Czujemy się bezpiecznie i czytamy dalej!

Złota strona tygodnia tygodnika Wprost – 12.08.13

 


Nagroda przyznawana przez jury złożone z dziennikarzy Wprost online. Ocenie podlega głównie zawartość treściową. Walory poznawcze, edukacyjne, użytkowe. Oceniający biorą również pod uwagę jej wygląd, premiując oryginalność i estetykę.

 

Nominacja „społecznie odpowiedzialny bloger” Blog Forum Gdańsk 2013

Blog-Forum-logo

 

Blog forum Gdańsk jest największą konferencją blogerską w Polsce. Założyciel bloga kryzysowo.pl, Łukasz Stępień został nominowany do nagrody „społecznie odpowiedzialny bloger”. Podczas głosowania internautów zdobył pierwsze miejsce w swojej kategorii i przeszedł do kolejnego etapu.

 

 

 

 

Specjalne wyróżnienie poza kategoriami konkursu  Blog Day 2011 – 31.08.2011

blogday2011

Podczas udziału w pierwszej edycji konkursu Blog Day uzyskaliśmy specjalne wyróżnienie poza konkursowymi kategoriami.  Warto nadmienić bardzo pozytywne opinie Jury.

Niezwykły, zaskakujący, przekazujący wiedzę blog. Pomysł i wykonanie rewelacyjne!

źródło